480 zł i 1% moneybacku? Załóż Konto Jakie Chcę - Sandander Bank Polska

2023-01-09 12:04
Santander Bank
Autor: Shutterstock Santander Bank

To już III edycja promocji w Santander Bank Polska na założenie Konta Jakie Chcę! Sprawdź, jak łatwo zyskać.

Santander Bank Polska ruszył już z III edycją promocji, która trwa do 31.01.2023 roku.

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku (szczegóły w regulaminie). Złóż wniosek internetowy o założenie Konta Jakie Chcę i zgarnij 300 zł za spełnienie prostych warunków. Premia wypłacana jest w dwóch turach: 100 zł i 200 zł.

Kolejne 100 zł jest przyznawane w postaci Open eVouchera Sodex, który można zrealizować u partnerów promocji, np. Empik, Biedronka, Żabka, Allegro.

Santander Bank Polska nagradza również za polecenie. Po przystąpieniu do programu uczestnik otrzyma kod polecenia, który należy przekazać znajomemu do 31.03.2022 roku oraz chociaż raz zapłacić kartą debetową. Osoba zaproszona jest zobowiązana otworzyć nowe konto w bankowości internetowej lub poprzez aplikację i również przystąpić do promocji. Ponadto dokonać zakupów, opłaconych za pomocą karty debetowej na łączną kwotę 300 zł. Nagrodą w programie poleceń jest ekarta podarunkowa w kwocie 80 zł lub 4 bilety do kina.

Jeśli opłat za rachunki będziesz dokonywał również z Konta Jakie Chcę możesz uzyskać 1% zwrotu za wartość opłaconych rachunków.

Załóż konto i zyskaj, bo warto.

Najnowsze