400 zł premii za skorzystanie z terminala płatniczego + 1600 zł za Konto Przekorzystne Biznes i inne produkty Pekao SA

2022-07-26 11:24
Pekao
Autor: Shutterstock Bank Pekao

Pekao ma interesującą ofertę skierowaną do przedsiębiorców, którzy potrzebują firmowego konta i nie zaszkodzi im gotówka. Zakładając Konto Przekorzystne Biznes można zgarnąć łącznie nawet 2000 zł premii. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać pieniądze.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao SA mają szansę dostać nawet 2000 zł premii. Dodatkowo bank obiecuje dwa lata bezpłatnego korzystania z karty. Promocja trwa do końca sierpnia. Aby móc skorzystać z promocji wystarczy stosunkowo niewielka aktywność w korzystaniu z konta.

Premia za założenie Konta Przekorzystnego Biznes? To możliwe! Sprawdź ->

Obiecane 2000 zł, to łączna pula nagród.

Pierwsze 600 zł to wysokość zwrotu za transakcje bezgotówkowe w wysokości 3 proc. Zwroty naliczane są przez 6 miesięcy, a w każdym miesiącu maksymalnie można dostać 100 zł. Zwrot w wysokości 3 proc. naliczany jest za transakcje bezgotówkowe.

Kolejne 400 zł mogą otrzymać klienci, którzy dodatkowo podpiszą umowę na terminal płatniczy i odnotują na nim transakcje na min. 1000 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. Z premii na terminal nie mogą niestety skorzystać biura podróży, firmy turystyczne, kantory, lombardy, taksówki, kasyna ani firmy związane z produkcją i sprzedażą broni.

Następne 600 zł to prezent dla klientów, którzy do 6 miesięcy od przystąpienia do promocji zdecydują się na kredyt, pożyczkę leasing i faktoring. Aby uzyskać premię wystarczy skorzystać z jednego z wymienionych produktów. Kredyt lub pożyczka muszą wynosić min. 100 tys. zł. W przypadku leasingu, należy podpisać umowę z Pekao Leasing i przez 6 kolejnych miesięcy spłacać ratę leasingową w wysokości 2000 zł miesięcznie. W przypadku faktoringu Pekao oczekuje 4 uznań na rachunku z tytułu umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o.

Bonusem w wysokości 200 zł Pekao wynagrodzi założenie firmy z kontem za pośrednictwem wniosku w Pekao S.A.. Tyle samo wynosi dodatkowy bonus dla aktywnych. Aby otrzymać nagrodę przez 6 miesięcy należy spełnić warunek aktywności: przelew do ZUS na min. 300 zł, inne przelewy na min. 1000 zł przez aplikację PeoPay i transakcje bezgotówkowe kartą debetową Mastercard na łączną kwotę min. 500 zł.

W promocji udział mogą wziąć przedsiębiorcy. Udziału w akcji nie mogą wziąć podmioty, które posiadały konta w Pekao lub w Idea Banku pomiędzy 1 grudnia 2020 r. a 31 marca 2022 r. Jeżeli przedsiębiorca posiadał lub posiada w tych bankach rachunek dla osób fizycznych, wciąż może wziąć udział w promocji.

Jak korzystać z konta bez opłat? To proste! ->

Konto Przekorzystne Biznes przez dwa lata może być darmowe. - Niezależnie od spełnienia warunków otrzymania 2000 zł PREMII DLA FIRM opisanych w części I, bank dodatkowo bez żadnych warunków ustali opłatę w wysokości 0 zł za prowadzenia Konta Przekorzystnego Biznes oraz opłatę w wysokości 0 zł za kartę debetową Mastercard wydaną do tego konta, za okres 24 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa tego konta. Po zakończeniu powyższego okresu, w którym obowiązywać będą promocyjne wysokości opłat, będą one pobierane w wysokości zgodnej z obowiązującą Tabelą opłat i prowizji bankowych dla rachunku Konto Przekorzystne Biznes - informuje bank.

Poza promocją, według aktualnego cennika, prowadzenie konta kosztuje 9 zł. Nawet jednak po upływie dwóch lat można uniknąć opłaty, aktywnie korzystając z konta. Wystarczy wykonanie przelewu do ZUS lub US albo comiesięczny wpływ wysokości 2000 zł, albo rozliczenie min. 1 transakcji z terminala wydanego przez bank. Miesięczna opłata za kartę standardowo wynosi obecnie 8 zł. Opłaty można uniknąć wykonując w ciągu miesiąca transakcje na min. 500 zł.

Sonda
Czy posiadasz w banku konto oszczędnościowe?
Najnowsze