10 procent na lokacie w Credit Agricole! Do tego 555 zł premii za założenie konta

2023-01-13 20:56
Bank Credit Agricole
Autor: materiały prasowe

Jeśli szukasz lokaty z dwucyfrową wysokością oprocentowania, to Credit Agricole ma ofertę odpowiednią dla Ciebie. Za założenie konta dostaniemy najwyższe możliwe oprocentowanie, wysokości 10 proc. do 50 tys. zł. Ponadto za robienie zakupów możemy dostać nawet 555 zł premii od banku!

Promocja jest przeznaczona tylko dla tylko nowych klientów banku, tj. osób, które po 31 grudnia 2020 roku nie miały konta w Credit Agricole. Ponadto konto powinno zostać aktywowane poprzez jeden z serwisów banku ebank lub mobile (CA24 - tj. Credit Agricole 24). Z promocji możemy skorzystać jeśli wyrazimy zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych od banku, oraz wybierzemy wyciągi w formie elektronicznej.

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty, pamiętaj o ograniczeniu czasowym, wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie powinien zostać złożony do 31 marca 2023 roku.

Jeśli po otworzeniu Konta Dla Ciebie do końca następnego miesiąca kalendarzowego wpłynie na nie przynajmniej 300 zł, otrzymamy 55 zł premii (która zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca). Nie dotyczy to jednak przelewów między twoimi rachunkami, tj. premia należy się jeśli wpłata wpłynie z konta, które nie należy do nas. Przykładowo, jeśli założysz konto w lutym i do końca marca na Konto dla Ciebie wpłynie 500 zł, to premię 55 zł otrzymasz w kwietniu.

To jednak nie koniec nagród, bo Konto Dla Ciebie oferuje 555 zł premii, więc jeśli otrzymasz pierwsze 55 zł, to wciąż pozostaje do zyskania kwota do 500 zł. Pieniądze będziesz otrzymywać w formie cashbacku za zakupy kartą podpiętą do konta lub BLIKiem, w formie zwrotu 3 proc. transakcji.

Uwaga - z promocji wyłączone są płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych, instytucjach finansowych, przekazy pieniężne, przelewy BLIK, doładowanie portfeli cyfrowych SkyCash, Revolut czy PayPal. Cashback będzie przysługiwał tylko za faktycznie zakupy (np. w sklepie czy internecie).

Maksymalnie 500 zł premii możesz zyskać więc za wykonywanie transakcji kartą. Za wykonanie 10 transakcji kartą w miesiącu, maksymalna kwota jaką można uzbierać z cashbacku wynosi 25 zł. Przez 20 miesięcy, można zgromadzić aż 500 zł. W przypadku minimum 5 płatności miesięcznie możesz zyskać miesięcznie 12,50 zł, a premia może być wypłacana przez maksymalnie 12 miesięcy, czyli wyniesie łącznie 150 zł. W przypadku dokonywania minimalnie trzech płatności kartą miesięcznie maksymalna premia miesięczna wynosi 8,35 zł i może być wypłacana maksymalnie przez pół roku, co daje 50 zł.

Po założeniu Konta dla Ciebie w Credit Agricole tylko przez 14 dni możesz skorzystać z promocyjnej Lokaty mobilnej na dobry początek oprocentowanej aż na 10 proc. w skali roku, do maksymalnej kwoty 50 tys. zł. Lokata trwa przez 6 miesięcy. Założyć ją możesz w aplikacji CA24 Mobile.

Konto w Credit Agricole jest darmowe jeśli na twój rachunek wpłynie co miesiąc przynajmniej 1000 zł i w tym samym miesiącu zostanie wykonana przynajmniej jedna płatność kartą lub płątność BLIK-iem. Co więcej, w tym przypadku 1000 zł możesz przelać z innego konta, które sam posiadasz. W przypadku nie spełnienia wyżej wymienionych warunków, Credit Agricole pobierze opłatę wysokości 7 zł za prowadzenie konta, a w przypadku karty 9 zł.

Najnowsze

Materiał sponsorowany