Masz już konto oszczędnościowe? Sprawdź ofertę Alior Banku

2022-11-22 11:57
Alior Bank S.A.
Autor: Materiały Prasowe

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku to wygodne oszczędzanie aż do 8% w skali roku.

Konto Mega Oszczędnościowe to oferta Alior Banku z oprocentowaniem do 8% w skali roku, dla nowych środków przy wpływach na konto osobiste. Przy wypłacie środków, zachowasz odsetki. Atutem konta jest realizowanie przelewów online za darmo, na konto osobiste w Alior Banku.

Konto oszczędnościowe to rachunek bankowy, dzięki któremu można jednocześnie oszczędzać i zarabiać, dzięki wyższemu oprocentowaniu niż na codziennym rachunku. Od lokaty bankowej różni się tym, że masz swobodę, możesz wpłacać i wypłacać kiedy chcesz, nie tracąc odsetek.

Oprocentowanie 4% dla nowych środków (do 400 tys. zł) bez żadnych dodatkowych warunków lub jeśli spełnisz warunek i będziesz zasilał konto osobiste w Banku Alior kwotą min. 2 tys. zł miesięcznie, otrzymasz już promocyjne naliczanie odsetek 8% w skali roku. 8% dla nowych środków, (do 400 tys. zł) jeżeli zapewnisz na konto osobiste w Alior Banku wpływ min. 2000 zł/mies.

Masz aż trzy sposoby na założenia Konta Mega Oszczędnościowego. Pierwszym jest osobista wizyta w placówce banku, drugim - znacznie wygodniejszym - wypełnienie wniosku online lub skorzystanie z systemu Alior Online. Ostatnią możliwością jest rozmowa za pośrednictwem infolinii.

Najnowsze